Jen malá připomínka…

Napsal(a)

v rubrice

Jen vás chci informovat, že jsem stále živ a tyto stránky stále fungují 🙂 Právě nemám příliš mnoho času, ale přesto dělám malou mapu a ujišťuji vás, že vám brzy oznámím, jak se přehoupne do fáze beta. Zatím je ve fázi alfa. Potřebuju nějakou inspiraci k detailům. Mapa by měla být napůl průmysl a napůl příroda, s využitím Sockových průmyslových textur a nějakých zvukových efektů stažených z webu Freesound. Také zde najdete nějaké easter eggy 🙂 Máte nějaký nápad, co by ještě šlo do mapy přidat? Pište do komentářů 😉

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.